آموزش

اخبار

 • آموزش آنلاین 1398/8/3

  مزایای آموزش آنلاین به عنوان یکی از شیوه های جدید آموزش قابل توجه است، صرفه جویی در زمان، هزینه کم تر، یادگیری سریعتر و... از جمله مزایای آموزش آنلاین است.

  امروز با گسترش امکانات و پیشرفت علم و تکنولوژی، شیوه‌های آموزش نیز دستخوش تغییر و تحولاتی شده‌اند، یکی از شیوه‌های نوین آموزی، آموزش آنلاین و در بستر اینترنتی می‌باشد، مزایای آموزش آنلاین بسیار قابل توجه است، به همین دلیل است که آموزش اینترنتی یا آنلاین در حال حاضر رشد چشم گیری داشته است، با توجه به اهمیت این آموزش به آموزش آنلاین و مزایای آموزش آنلاین خواهیم پرداخت.

  آموزش آنلاین

  آموزش آنلاین که از زمان پیدایش اینترنت و گسترش آن پا به دنیای آموزش گذاشته است در واقع شیوه تکامل یافته همان آموزش از راه دور است، آموزش آنلاین با استفاده از رایانه یا تلفن هوشمند در بستر اینترنت انجام می‌گیرد، در این نوع از آموزش دانشجو و مدرس به صورت فیزیکی در کلاس و در کنار هم حضور ندارند، بلکه اساتید علم و تجربیات خود را از طریق اینترنت و به صورت آنلاین به دانشجویان می‌آموزند و فایل‌ها و مطالب آموزشی از طریق بستر اینترنت ارائه می‌شوند. این نوع از آموزش مجازی امروزه گستردگی فراوانی پیدا کرده است و توجه فعالان در عرصه آموزشی را به خود جلب کرده است. در حال حاضر بسیاری از آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌ها در کنار آموزش به شیوه سنتی به آموزش آنلاین نیز روی آورده‌اند.

   آموزش آنلاین
شما هم می توانید در مورد این محصول نظر دهید

a